خیر و نیکوکار کوهدشتی کلنگ دو مدرسه استثنایی را در کوهدشت و گراب به زمین زدند  تاریخ انتشار24  دی 1393 - 20:13

  گرد آورده حاج حسین آزادبخت مومه وند

   

   

                                   نیکوکار کوهدشتی کلنگ دو مدرسه استثنایی را در کوهدشت و گراب به زمین زدند

   

  به گزارش خبرنگار ما صبح امروز مراسم کلنگ زنی آموزشگاه استثنایی شهرستان کوهدشت توسط خیر نیکوکار حاج اسماعیل دوستی در زمینی به مساحت ۱۶۸۰ متر مربع با حضور قدمی رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور و معاون وزیر آموزش و پرورش، ودکتر ملکشاهی نماینده ی کوهدشت ورومشکان در مجلس،شورای اسلامی و کریمی فر مدیر کل آموزش و پرورش لرستان،حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه کوهدشت ومحمدی فرماندار کوهدشت، و برجی مدیر آموزش و پرورش استثنایی لرستان، مومنی مدیر آموزش و پرورش کوهدشت، و برخی مدیران ادارات کوهدشت و خیل فرهنگیان این شهرستان در محل سالن اجتماعات کانون فرهنگی تربیتی نور برگزار شد.

  این آموزشگاه در محل آموزشگاه سابق سمیه ساخته خواهد شد و مجموعاً به همراه آموزشگاه استثنایی شهر گراب هزینه  اعتبار ی برای آن در نظر گرفته شده است.مراسم کلنگ زنی آموزشگاه استثنایی گراب نیز بلافاصله در شهر گراب برگزار شد.

  لازم به ذکر است که چند روز پیش نیز مراسم کلنگ زنی آموزشگاه خیرساز حضرت سکینه (س) توسط خیر نیکوکار اهل شمال دکتر نمک فروش در کوهدشت بر زمین زده شد

   

                                      

                         خیرونیکوکار کوهدشتی هزینه ساخت دومدرسه استثنایی در شهرهای کوهدشت و گراب را به عهده گرفت

     خیر کوهدشتی هزینه ساخت دومدرسه استثنایی در شهرهای کوهدشت و گراب را به عهده گرفت تا این بار کلنگ ساخت فضای آموزشی برای دانش آموزان استثنایی به زمین بخورد.

  به گزارش خبرنگاران مراسم کلنگ زنی دو مدرسه استثنایی در کوهدشت و گراب بعدازظهر با حضور معاون آموزش و پرورش استثنایی کشور، معاون توانبخشی آموزش و پرورش کشور، نماینده مردم کوهدشت ورومشکان در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان، امام جمعه، و فرماندار کوهدشت مدیر آموزش وپرورش کوهدشت وبرخی از مدیران شهرستان کوهدشت وشهر گراب برگزار شد.

  دراین مراسم کلنگ زنی، کلنگ دو مدرسه استثنایی در شهرستان کوهدشت و شهر گراب به زمین زده شد.

  هزینه ساخت این دو مدرسه را حاج اسماعیل دوستی نماینده اسبق کوهدشت در مجلس شورای اسلامی و عضو فعلی شورای اسلامی شهر تهران تامین کرده است

  هزینه ساخت این دو مدرسه استثنایی  براورد شده است.

   

   

   

   

   

   

  http://up.y-m-v.ir/up/yarane-moumavand/Pictures/IMG_5774.jpg

   

  http://up.y-m-v.ir/up/yarane-moumavand/Pictures/IMG_5756.jpg

   

   

   

  حاج اسماعیل دوستی در این مراسم با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی به ملت ایران عزت و بزرگی داده است افزود: امروز شاهد ناامنی در کشورهای مختلف منطقه و    دنیا هستیم به طوریکه کشوری چون فرانسه که روزی مرکز تمدن بود امروز درهم پیچیده است اما ایران اسلامی امروز از امنیت بالایی برخورداراست.وی با بیان اینکه امنیت امروز ایران اسلامی مدیون نظام و حکومت است وی افزود: در سایه این نظام مقدس می توان به آسانی به مردم خدمت کرد.

  این خیر و نیکوکار کوهدشتی ادامه داد: همه ماموریت ها و انجام کارهای خیر به لطف خداوند بوده و ما فقط اجراکننده و ابزار این ماموریت هستیم.

  عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: انسان ها به این دلیل آفریده شده اند تا بتوانند به هم نوع خود کمک کرده و منشا خیر برای همدیگر باشند.

  حاج اسماعیل دوستی اظهار داشت: من به کوهدشت علاقه زیادی دارم و هیچگاه این دیار و مردمان بزرگش را فراموش نمی کنم چرا که مردان بزرگی از این دیار افتخار آفریدند و شهید شدند که امروز الگو و باعث افتخار هستند.

   

  حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه محترم کوهدشت درحال سخنرانی باحضورمسئولین شرکت کننده      

  http://up.y-m-v.ir/up/yarane-moumavand/Pictures/IMG_5711.jpghttp://up.y-m-v.ir/up/yarane-moumavand/Pictures/IMG_5715.jpg

   

   حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه کوهدشت نیز در این مراسم با بیان اینکه انسان باید در جامعه مفید باشد و مفید بودن افراد در این است که نفعی به دیگران برسانند، گفت: در قرآن مجید نیز به این نکته اشاره شده است که تنها نمازخواندن نیکی نیست و نیکوکار کسی است که به خداوند ایمان داشته باشد و به دیگران هم خیری برساند.

  وی ادامه داد: ما باید در هرجایی که هستیم مفید باشیم و به دیگران خدمت کنیم چرا که کسی که فقط به فکر خودش باشد مسلمان نیست.

  امام جمعه کوهدشت اظهار داشت: کوهدشت در بخش زیرساخت های آموزشی هنوز نیازمند سرمایه گذاری است چرا که همچنان برخی از مدارس این شهرستان به صورت دونوبته دایر هستند.

  حجت الاسلام طهماسبی یادآور شد: بالاترین خدمت در جامعه خدمت به نظام آموزشی است به طوریکه اگر آموزش و پرورش شکوفا شود کشور متحول می شود چرا که آینده سازان کشور دانش آموزانی هستند که امروز مشغول به تحصیل هستند.

  http://up.y-m-v.ir/up/yarane-moumavand/Pictures/IMG_5760.jpghttp://up.y-m-v.ir/up/yarane-moumavand/Pictures/IMG_5755.jpg 

                                                   

  دلیل حمایت دوستی از ملکشاهی چیست؟

   

  انتخاب ملکشاهی و روحانی بر اساس توجه به اعتدال بود

   

  به گزارش خبرنگاران سایت های خبری عضو شورای شهر تهران در آئین  کلنگ زنی وساخت یک باب مدرسه ۴ کلاسه در شهر گراب در جمع فرهنگیان این بخش گفت:

   

  اخیرا برخی اظهارنظر از سوی بعضی افراد در محافل مختلف مطرح شده است که لازم است برخی مسائل را توضیح دهم. وی با تشریح علت حمایت خود از ملشکاهی نماینده فعلی این ( عضو شورای شهر تهران )در آئین  کلنگ زنی وساخت یک باب مدرسه ۴ کلاسه گراب در جمع فرهنگیان این بخش گفت: چنین توضیح دادندکه        

   

  لازم است برخی مسائل را روشن کنم . وی با تشریح علت حمایت خود از ملشکاهی نماینده فعلی کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در آن برهه زمانی یعنی انتخابات مجلس نهم .کوهدشت به یک شخص معتدل نیاز داشت با شناختی که از ایشان داشتم و تشخیص من هم این بود که از  الهیار ملکشاهی حمایت کنم و ایشان نیز در همان انتخابات با رای بالا روانه مجلس شد ،پس از یکسال و نیم همین رفتار را اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری تکرار کرده و تشخیص دادند که از یک شخص معتدل حمایت کنند و لذا به روحانی گرایش پیدا کردند.

   

  اسماعیل دوستی ملکشاهی را یکی از نمایندگان ممتاز ایران ارزیابی کرد و افزود: وی یکی از نمایندگان ممتاز ایران است و انتخاب ایشان در دوره قبل مجلس بعنوان نماینده شهرستان کوهدشت در مجلس شورای اسلامی بخاطر روحیه معتدل در ایشان بوده و حال با وجود دولت اعتدال حضور آقای الهیار ملکشاهی برای شهرستانهای کوهدشت و رومشگان فرصت ،غنیمت و یک نعمت است.

   

  استاندار اسبق کهکیلویه و بویراحمد در دولت اصلاحات با اشاره به چگونگی انتخاب سرپرست فرمانداری جدید کوهدشت اظهار داشت: برای انتخاب فرماندار کوهدشت خیلی دغدغه داشتم ، شهرستان کوهدشت در مقتضیات پس از انتخابات نیز به فرمانداری با شاخصه های سخت کوشی و تلاشگری نیاز داشت و انتصاب آقای محمدی که حاصل اتفاق نظر امام جمعه محترم و نماینده کوهدشت در مجلس شورای اسلامی بود را انتخابی درست دانسته و آنرا اتفاقی خوب می دانم.

     

   

  عکس سمت چپ جناب دکتر ملکشاهی درحال سخنرانی وعکس دیگر از  راست جناب آقای محمدی فرماندار محترم کوهدشت وجناب آقای دکترملکمشاهی نماینده کوهدشت ورومشکان درمجلس شورای اسلامی وجناب آقای مهندس دوستی خیرنیکوکار کوهدشتی وعضو شورای شهر تهران        

   

  http://up.y-m-v.ir/up/yarane-moumavand/Pictures/IMG_5735.jpg

  http://up.y-m-v.ir/up/yarane-moumavand/Pictures/IMG_7273.jpg

  http://up.y-m-v.ir/up/yarane-moumavand/Pictures/241.jpg

   

                        ملکشاهی: لزوم پرهیز از تندروی در امور مختلف

    

  رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی اعتدال را رمز موفقیت در امور مختلف دانست و گفت: باید تندروی ها را کنار گذاشته و درست پشت سر رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم. به گزارش خبرنگار ما الهیار ملکشاهی عصر سه شنبه در مراسم کلنگ زنی دو باب مدرسه استثنایی در کوهدشت، با بیان این   .

  به گزارش خبرنگار مهر، الهیار ملکشاهی عصر سه شنبه در مراسم کلنگ زنی دو باب مدرسه استثنایی در کوهدشت، با بیان این که این شهرستان در ابعاد مختلف دارای پتانسیلهای زیادی است، گفت: شهرستان کوهدشت چه از نظر تاریخی و چه از لحاظ منابع انسانی دارای ظرفیت بوده و حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

  وی با بیان اینکه کوهدشت سابقه درخشانی دارد افزود: این شهرستان وارث بزرگانی چون آیت الله آدینه وند ، آیت ااه شیخ فرج اله عباسی و آیت الله مروجی است که در سطح کشور تاثیرگذار بوده اند و این وظیفه ما را سنگین تر می کند که بتوانیم این میراث گرانبها را حفظ کنیم.

  رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای موفقیت در امور باید اعتدال را پیشه کنیم، یادآور شد: خداوند انسانهای تندرو را مورد عتاب قرار داده است پس باید اعتدال داشت و براساس آن چه خداوند فرموده است عمل کنیم.

  وی با بیان اینکه حضرت علی(ع) هم تندروها را مورد خطاب قرار داده اند تصریح کرد: باید از تندروی ها کوتاه بیاییم تا در کارها موفق شویم.

  ملکشاهی یادآورشد: ملاک و معیار و شاخص ما در امور مختلف باید مقام معظم رهبری باشد و پشت سر ایشان و نه جلوتر و نه عقب تر حرکت کنیم.

  نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ممکن است یکسری کارهای مقطعی انجام دهیم و عده ای برای ما کف بزنند اما باید دنبال اعتدال باشیم تا کارهایمان ماندگار شود.

  ملکشاهی در ادامه سخنان خود بر لزوم مشارکت خیرین و سرمایه گذاران در راستای ارتقای زیرساختهای کوهدشت تاکید کرد و اظهارداشت: خداوند انسان ها را آزمایش می کند تا ببیند کدام یک کار خیر انجام می دهند چرا که اصل در توفیقات انسان بر انجام کارهای خیر و خدمت به دیگران است.

  وی گفت: آموزش و پرورش ما باید منادی مشارکت خیرین باشد و زمینه را برای این مشارکت فراهم کند.

   

   

   

   

   

   

   

   


  نویسنده مطلب : حاج حسین آزادبخت | تاریخ مطلب : پنجشنبه 25 دي 1393 | تعداد بازدید : 1032 | نظرات(0)

نظراتنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]